TEKSTESHQIP

Fran Kodra
Kur Te Vjen Nusja Ne Dere
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Te Vjen Nusja Ne Dere" kënduar nga Fran Kodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.