TEKSTESHQIP

Fran Kodra
O Sa Kisha Dashte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sa Kisha Dashte" kënduar nga Fran Kodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.