TEKSTESHQIP

Fran Kodra & Ndue Shytani
S'ndahen Kurre 7-Malet E Mia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ndahen Kurre 7-Malet E Mia" kënduar nga Fran Kodra & Ndue Shytani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitori i këngës dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Fran Kodra, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Luan Dagistani.