Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produksioni Fuga - Kenge Te Zgjedhura Nga Jugu (2002)

Produksioni Fuga - Per Te Gjithe Nga Pak (2002)

Produksioni Fuga - Me Yjet E Serenates (2005)

Produksioni Fuga - Nostalgjia E Serenates Korcare (2006)

Produksioni Fuga - Nostalgjia E Serenates Korcare Vol.1 (2006)

Produksioni Fuga - Kenge Dhe Valle Dasmash (2006)

Produksioni Fuga - 7 Yjet E Muzikes Popullore (2007)

Produksioni Fuga - Mix To Mix (2007)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet