Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fuzioni - Nuk Em Njehni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Em Njehni".
3. Video është e këngës "Nuk Em Njehni", por nuk këndohet nga Fuzioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fuzioni - Nuk Em Njehni  (Feat. Speedy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/03/2009

2009-03-13T21:33:40+00:00Speaking:

My man Speedy..(yeah)
Fuzioni..
Yeah mothafuckaz listen
Come on..

(Verse 1: Fuzioni)

Kajher po me nalet fryma si mu tu nal ty rryma
Kom depresion ngom.. krejt nervozen e pshtyva
Shpesh um kap mu agresioni ta qkyj un mikrofonin
Do thojn qe jon Hip Hop po nuk e din qka osht
Tash ku.. ku po don me shku?
Qu bone luft me mu
Pse po shtyhni me legjenda wannabe 50 centa
Ti vjen me ak-47 e na vim tub sikur shtazet
Un jom pitbull ti je mac shuj se ta prishi at fac

(Chorus)

Fuzioni:

Ju nuk em njehni mu
U don´t know me bitch..
(Kadale okay.. edhe niher.
mos u tutni.. edhe niher)
Ju nuk em njehni mu
U don´t know me bitch..
(Speedy)
Biri trimat ndash krejt krejt un ko mi rrzu

(Verse 2: Speedy)

Oh my god.. its my turn I guess so
come on mothafucka yeah come on.. yeah!

Thojn qe t´bon t´mequm shkolla po kurgjo hala s´msova
Shit500 vet i rrzova.. qishtu i boj un t´hollat
Qka po don ti mem than mu? A t´thash qe ka me t´rrzu
Ti vjen me shok e un vi vet hajde ndash me provu
E maj jaknen qel rri kogja mrrolt
ka-kapelen low (low) Shpesh jom high man u know
Im ready to go

(Chorus)
Fuzioni:

Ju nuk em njehni mu
U don´t know me bitch..
(Kadale okay.. edhe niher.
mos u tutni.. edhe niher)
Ju nuk em njehni mu
U don´t know me bitch..
(Speedy)
Biri trimat ndash krejt krejt un ko mi rrzu

Speaking
(Fuzioni):

Ngoni mothafuckaz yeah
U know what it is..
Speedy Premtimi (Come on)


Ky tekst u dërgua nga Gimos
Më Shumë Këngë Nga Fuzioni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet