A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Fuzioni - Superstars  (Feat. Bessa)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2009

2009-12-13T21:47:53

(everybody in the club)
Se kerkush se bon si na
(everybody in the club)
Krejt e din jem superstars

Krejt e din qysh e bojna na (na)
Krejt e din jom fuckin superstar (star)
Secilin ven na e bojna hot (hot)
shkojm atje ku ju e keni stop (stop)
Nclub kur him krejt e qojna nalt (nalt)
Krejt jesin posht e na jena high (high)
Vim e shkojm e tani kthehum prap (prap)
knoj veshna krejt i boj si su-per-star

(everybody in the club)
Se kerkush se bon si na
(everybody in the club)
Krejt e din jem superstars

(123) Na po vim (vim)
na jem albanian dream
se kush se bon qysh e bojna na
neve nuk na nin (nin)
jom fuckin mbret me ket rap shit
muni mem ardh ngat po sun um prekni
se sonte osht e premte du me thy (du me thy)
zemer na clubat per mi kall shkollen e kem kry
ngomi fjalt merr nspirim baby i get it in
im so high mos tvjen inati qe jem su-per-stars.

(everybody in the club)
Se kerkush se bon si na
(everybody in the club)
Krejt e din jem superstars x2


Ky tekst u dërgua nga  tincheKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019