A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Fuzioni - 3nt  (Feat. Fresh)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/07/2010

2010-07-31T21:49:04

Featuring

Fresh


Fresh 1 verse:
un po du me nejt me chillit
po du me njek qit biit
po du me ty me fillit
per sen sdu mu merzit

jo ska sen ta ata
ata sjon hiq kerkaah
qa jom une se din veq llafe nin gjithkah

babes kur e boj une e boj
ti sdin sen qa un maroj
ti smun me bo une qa boj
se jom i pari ne kit loj

a po don kto qe e kom
a pi don krejt une qa kom
a pe din kush une jom
une ta ndreqi nejen hon e don

REFRENI Fuzioni:
Na jena 3nt ti smundesh me kon si na
(ti sun e bon si na)
Neve smun me na prek na jem shum fly
(ti sun e bon si na)
Jo sun e bon si na edhe me pas ti krah
Ti veq veten e rren se sun e bon si na
Na jena 3nt ti smundesh me kon si na
(Uuh jo sun e bon si na)

Fuzioni vers 2:

E di qe kishe pas qef ti me kalu me mu
(Me mu ooh)

E di frajerin ton e len ti vetem per mu
une jom i chart

Kqyrem mu oj bukuroshe Emrin tem gjithkun e nin
Mos em vet mu qysh e bone se jom i pari krejt e din
Mos u gut me mu se lodhesh Un kom qef me bo kadal
Knena shum per neve folet po na shkojna veq ma nalt

REFRENI Fuzioni 2x:
Na jena 3nt ti smundesh me kon si na
(ti sun e bon si na)
Neve smun me na prek na jem shum fly
(ti sun e bon si na)
Jo sun e bon si na edhe me pas ti krahTi veq veten e rren se sun e bon si na
Na jena 3nt ti smundesh me kon si na
(Uuh jo sun e bon si na)


Ky tekst u dërgua nga EtnaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019