Official Video

G.B.M.C. - Europen Kontrollojme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2014

2014-04-01T20:30:48

Muzika & Teksti:

G.B.M.C.

Video Produksioni:

Gold Productions

Këngë e albumit:

"G Deri N'dhe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Europen Kontrollojme" kënduar nga G.B.M.C..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G.B.M.C. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.B.M.C.:

Më Shumë...