Audio

G.B.M.C. - Jeta O Balon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2015

2015-08-08T21:29:31

Këngë e albumit:

"G Deri N'dhe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta O Balon" kënduar nga G.B.M.C..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G.B.M.C. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.B.M.C.:

Më Shumë...