Official Video

G.B.M.C & Sizzaboi - Money Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2018

2018-06-21T14:50:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Money Girl" kënduar nga G.B.M.C & Sizzaboi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G.B.M.C & Sizzaboi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.B.M.C.:

Më Shumë...