A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

G-Boy - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/03/2015

2015-03-28T22:07:45

LOTI PO ME PIKON DIJE MIR QE PO VUAJ
DIJE MIR QE PO ME MUNGON E DHIMBJET PO I SHUJ
SE SHPEJT U BASHKUM SI ME KON TBEKUM
MA E MIR NE AT KATUND QE NUKGJETA KERKUN
E DI MIR QE KAM GABU E DI MIR QE JAM FAJTOR
ME SY MBYLL NE ENDERR TSHOH PO DU ME TPREK ME DOR
SE ZEMER NUK MUJ PA TY SE TPATA BESIM
HAJT PRONOMI MU KTO LUTJE SE FAJI ESHT JETIM
ME MUNGON TEPER SHUM EDHE NE QOFSE NUK ESKSITON
CA ME BO SHPIRT TI NE ZEMREN TIME JETON
SI PLAGE PASHERIM SI GJITHMONE ME MALLKIME
ZOTI DESHMITaR I KESAJ BOTE PA KUPTIME
Ref:
Me mungon shpirt nuk po muj pa ty
se kuptoj dot pse me le ne vetmi
a te vjen gjynah guxo kshyrem n´sy
per mu ishe ti nena e femijve te mi
Me mungon shpirt nuk po muj pa ty
se kuptoj dot pse me le ne vetmi
a te vjen gjynah guxo kshyrem n´sy
per mu ishe ti nena e femijve te mi

NESE TI ME KE HARRU UN TY TMAJ MEN SIKUR SOT
KUR TPAREN HER ME SHIKOVE E QAJE ME LOT
KUR VET GOJA JOTE MI PREMTOJ FJALET E TUA
PUSHOVE NE KRAHET E MI E ME THE TE DUA
NUK E DI SE CA NDODHI NUK E DI SE KU METE
HUMBE PO NA TREGU IKE PREJ KSAJ JETE
SE NDJENJAT QE PATA PER TY TI I DI MIR
ZEMER TE LUTEM ME FAL POR GABIMI ESHT NJERZOR
TI SHKON ME TJETER KON E UN SMUJ ME TRPEK MEDORE
VEC MAJE MEND MIRE SE NE KET JET KA 1 ZOT
QE ME DHIMBJEN MA KUPTON E MA SHERON KET LOT
ZEMER NUK DU MA VEC NJEHER TE JEM ME TY
NJEREN DOR ME TA PREK E NJEHER ME TPA ME SY
SE ME BO AQ PER TYMPIKON LOTI
SE SA TE DU UN TY E DIN VEC ZOTI


Lyrics submited by G-BoyKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019