Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


G.M.C.D - Engjell I Kthyer Ne Djall  (Feat. Don Enio)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2012

2012-06-11T17:23:56

Featuring

Don EnioKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Engjell I Kthyer Ne Djall" kënduar nga G.M.C.D.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.M.C.D:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet