Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

G.M.C.D - Më Do, S'më Do  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Do, S'më Do" kënduar nga G.M.C.D.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.M.C.D:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet