Më mbaj mend (për 1 muaj)

G.s - Outro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qe edhe outro si pershendetje respekt per krejt qe um gut pa urrejtje e valla shok njium herave tjera prap ka me bo ksi sene me shum vlera
ky albumi jem shum pluhur ka me qu shum repera ka me rit shum gjumafsha ka me zgju kan me than si G.S-si albumin po du me ba shum fort e kish ba edhe un du me ba nja
asniher ska mu nal deri nfrymen e funit ej sa ta kem ket forc me nxjer fjal pi trunit a je i katunit a je i qytetit ngoje G.S-sin fjalt e realitetit nese jam shnosh e gjall prap do tju befasoj akcit e mija prap do ti tregoj prap dot sundoj pra rep un dot boj prap numer 1 n'sken un dot qendroj.


Ky tekst u dërgua nga Mir-y


Nuk kemi video për këtë këngë.


G.S
Publikimi: 26/08/2008


G.s - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga G.s.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G.S:


Komente 0