A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gaffi - WTF


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/12/2017

2017-12-30T16:30:00


It's a long time that we try finding the lyrics to "WTF" sung by Gaffi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gaffi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Stine - WTF

Se do ta heq ty mendjen (3x)
Zemer nice and slow
ready to go
Baby take my flow
Se po ta heq ty menjen (3x)
Zemer nice and slow
ready to go
Baby take my flow
What the fuck
Dalim me pi
Me goca rreth e qark
Goca qe han shtepine
baby check the phone
you come in my dream
une per ty jam droge
ti per mu adrenaline
Hajde ndize flak e benzin...

Barooti - WTF

Barooti Verse:

Kshyre kush o back a kush o back
Modofoka kush o back a kush o back
BAROOTI in da house edhe durt te nalt kejt
KLEPTO in da house edhe durt te nalt kejt
Senit tem lshoja zonin ngo a
Une nuk kom koh a
Sikur ju me bo a
Senet po vin kejt naper vena venat e vet
E kan perzi repin me pop kshtuqe mere vesh mir qa o rap
Se ju pe boni kejt per money
UR dreaming to make money
Doni me kon po nuk po muni ey
Me pare fallc kshyre sa funny ey
Deri dje jeni kan estrad
Deri dje keni repovat
Per femna per fellne si me maru tentene
E sot pom shitni gangsta se kini me t'leme
Apet pot shitni gangsta se kini me t'leme
Hey hey merre vesh qita qa ti pe nin
Hey hey syt pi hapin po mesin si t'dhim
Boni bertim se her qe na sene po bim
Se na jem kejt tjeter sen asnjoni sun na mrrin

Barooti Refren:
What The Fuck
Ti po dokesh si papak x3

Po do me ngu hip hap
Qe merre ngo hip hap

Ngonani mir flowin flowin
Edhe nalna hovin
Mos i nal ti lej let folin
Se hip hopin na ta lodhim x3

Klepto Verse:

We make a hit in a beat
We don't give a shit
Klepto in this bitch
Stay out of my business
S'tboj diss
We on some real shit
Kogjo jena n'trip qytu tu pi Chriss
Barootin me veti kshtu qe mos ja nis
Se brraaahh kerset goodbye kiss
Jam i papar hë ne gjdo top list
Top 1 top 2 top 3
Na s'lujna top G veq me kesh G
Sa pi lyp qe ti bi ato rrena i kom ni
Kujt po ja bon ti kon pe mashtron ti
Ki pun me ni contry a pi don ti ?

Barooti Refren:
What The Fuck
Ti po dokesh si papak x3

Po do me ngu hip hap
Qe merre ngo hip hap

Ngonani mir flowin flowin
Edhe nalna hovin
Mos i nal ti lej let folin
Se hip hopin na ta lodhim x3Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019