Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gangsta D - With All Your Hate  (Feat. Jessie)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

18/06/2008

2008-06-18T14:26:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "With All Your Hate" kënduar nga Gangsta D.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gangsta D i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gangsta D:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet