Më mbaj mend (për 1 muaj)

Garazhat E Bardha - Si Mbifuqi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Ngjitet nëpër muri si Mbretneshë
Fluturon nëpër dhomë e gatshme për Sulm
Më rrotullohet nëpër trup
Don t'më lidhë, t'më bëj ushqim
A A A A A A A A

Mundohem t'dal nga ky labirinth
Prej dhome n'dhomë e prap në të njejtën dhomë
Nuk e di a jam në ëndërr
Mundohem t'zgjohem e prap në të njejtën dhomë
Vejusha e zezë vazhdon t'më ndjekë
Diçka ndriçoj Si Mbifuqi

I qela sytë isha nën ujë
Sirena e bukur më puthi në buzë
Më kapi dorën më tha eja me mu
Më puthi dorën më dha shumë jetë

Sirena më luti t'jem me të
Se di pse kishte frikë
Më tha këto ditë për ne të dy
Nuk jan shumë por jan plotë jetë
Më puthi dorën më shpresë që t'jem më të
Diçka ndriçoj Si Mbifuqi
Garazhat E Bardha
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Garazhat E Bardha - Si Mbifuqi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Mbifuqi".
3. Video është e këngës "Si Mbifuqi", por nuk këndohet nga Garazhat E Bardha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Garazhat E Bardha:


Komente 0