Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Fazliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gazmend Fazliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Maj 2013, Gazmend Fazliu merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Je Ajo". Më datë 2 Korrik 2020, Hekurani publikon videoklipin "Kujtimet", në bashkëpunim me Gazmend Fazliun. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Hekuran Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ben Goxhaj

Elidon Çelaj

Lap Logu

Pjerin Gjondrekaj

Ardjan Jaku

Skender Cela

Arben Mjetaj

Zeqir Kryeziu

Hajro Pepa

Skender Xhafa

Tags: Gazmend Fazliu, Gazi


Komente mbi këtë artist