Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Gazmend Osmani - Lena Lena  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/11/2014

2014-11-18T19:06:34+00:00

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lena Lena" kënduar nga Gazmend Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet