Audio

Gazmend Osmani - Kush Te Ka Rrejt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/11/2014

2014-11-18T20:02:28

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Te Ka Rrejt" kënduar nga Gazmend Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Daim Lala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ah mojj shpirt ahh mojj zemer
qysh ty ta kan mbush mendjjen
te kan rrejjt se tjera kom
e ty anash te kam lon

reff:o sheqer o llokum
per ni fjal je idhnu
pasha Zotin tpaskan rrejjt
un pa ty spo muj me nejjt

Pot boj be ne bab e non
kurr nvetmi ska met lon
ne dashni ska met tradhtu
me ty du jet me qu

reff:o sheqer o llokum
per ni fjal je idhnu
pasha Zotin tpaskan rrejjt
un pa ty spo muj me nejjtMë Shumë Këngë Nga Gazmend Osmani: