Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gazmend Rama (Gazi) - Dash Te Them Je T'aime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dash Te Them Je T'aime".
3. Video është e këngës "Dash Te Them Je T'aime", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - Dash Te Them Je T'aime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

16/02/2013

2013-02-16T19:26:51+00:00Ti moj bukurosh moj
prej ngai po vjen
mos vjen nga parisi
Me te thon JE t'AIME

Mos vjen nga parisi vajz
parisi vajz
parisi vajz

Me ma ndrequr vizen vajz
ne paris po du me ardh

Dash te them JE AIME, ose I LOVE YOU
nese je shqiptare moj
shqip te them TE DU (2)

Si ti bukuroshet vajz
une shum i du
mos vjen nga nju jorku
me te thon I LOVE YOU (2)

Mos vjen nga nju jorku vajz
nju jorku vajz
nju jorku vajz

Me ma ndrequr vizen vajz
ne nju york po du me ardh

Dash te them JE AIME, ose I LOVE YOU
nese je shqiptare moj
shqip te them TE DU (2)

Te lutem bukuroshe moj
qefin mos ma prish
mos vjen nga berlini
SHAC i gjermanis

Mos vjen nga nju berlini vajz
berlini vajz
berlini vajz

Dash te them JE AIME, ose I LOVE YOU
nese je shqiptare moj
shqip te them TE DU (2)


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet