A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gazmend Rama (Gazi) - Hajde Kthehu Ti


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/08/2012

2012-08-27T21:00:05

Song from the album:

"Plasni Nga Inati"


Je akoma e pa rritur
por ne zemer me ke djegur
je e vogel por e bukur
porsi lule e keputur
ty te dua lozonjare
cma kepute zemren fare
ti je gonxhe plot me ere
ti ne shpirt gezim me sjell
gezim me sjell

refreni

kur te shoh moj vajze
zemren cma ke plas
rri dhe mendoj
lotet sme pushojne
2x
hajde kthehu ti tek mua
se per jete une ty te dua

me thuaj nje fjale e dashur
kur te vishe se me ke plasur
te te marr ne krahet e mia
te mesoj ceshte dashuria
ty te dua lozonjare
cma kepute zemren fare
ti je gonxhe plot me ere
ti ne shpirt gezim me sjell
gezim me sjell


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019