A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gazmend Rama (Gazi) - Pare Pare


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T12:58:09

Nje qind'mij euro
me'j pas hiq ma
shum smu kishin
dasht kisha ba jet
fantazi nuse te bukur
e kerr te ri(2 her)

ref:
Ah paret e omla po
qysh po i fitojm e tan
bota an e mban per
to po luftojn?

Pare Pare Pare
qe i fitoj ashiqare
kush e ka gjepin
plot as'ni problem
nuk ka sod.

Euro Franga dhe
Dollar boten sod
e kthejn mbar kush
si ka qysh me i ba
se pa to s'jetohet ma.(2 her)

ref:
Kto paret si mjalta
po qysh po i fitojm
e tan bota an e mban
per to po luftojn?

Pare Pare Pare
qe i fitojm ashiqare
kush e ka gjepin plot
as ni problem nuk ka sod.(2 her ref.)


Lyrics submited by Fatushi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019