A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Qaj Aktore Qaj!


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/07/2008

2008-07-02T18:00:28

Erdhi koha te them
ne sy kot lotove une
e di si aktore ti ke qa
e kam dit po skam ba
za.?.(2 her)

ref:
Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj para
tjerve veq po qan
e para tjerve po me shan.

Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj se
moti e kam kuptu
me qfar fore lun me mu.

Ke tentu mem mashtru
shoket tu me kan tregu
paske dasht me ba shaka
e ne fund nga un me u'nda(2 her)

ref:
Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj para
meje veq po qan
para tjerve veq po shan.

Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj se
moti e kam kuptu
me qfar fore lun me mu(2 her ref.)


Lyrics submited by Fatushi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019