Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Gazmend Rama - Po Bejm Darsem Per Lakmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bejm Darsem Per Lakmi".
3. Video është e këngës "Po Bejm Darsem Per Lakmi", por nuk këndohet nga Gazmend Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gazmend Rama - Po Bejm Darsem Per Lakmi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/02/2008

2008-02-18T16:45:32+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Bejm Darsem Per Lakmi" kënduar nga Gazmend Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mirash Bardheci & Kol Bardheci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po bëjm darsem për lakmi
me tupan e qifteli
kemi ftu miq e jarana
n'krjet katund ndihet kënga:2x

Ref:
Kalle kalle shqipja malit
veq për qefin e Shqiptarit
hajt ta bëjm rrethin zinxhir
ta lujm vallen sa ma mir:2x

Knohet kënga hiq pa ndal
Saksofoni krejt pe kall
tallava kemi fillu
gjith në kam jan qu me lu:2x

Ref:
Kalle kalle shqipja malit
veq për qefin e Shqiptarit
hajt ta bëjm rrethin zinxhir
ta lujm vallen sa ma mir:2xMë Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë