Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama - Vetm Ty T Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

qdo nat ndodhem larg dhe ty nuk te kam e nuk te shoh filgjani kristalt nje zog po qendron dhe nis e troket dhe pran dritares ai po mendon dhe ti dora i mban nje kenge te bukur qe ndriqon me shkruaj dy fjal me prit se shpejt une do te vij te jem me ty pran te jem me ty pran e vertet ty te kam e nis e enderroj qe te jem me ty me kengen e zogut do te me bijn moj si kuror vetem ty te kam REF;
vetem ty te dua sahere qe jam larg me zogun me shkruan sahere ne dritare kur ai troket me kengen e bukur ai aty le 2x
sa net nga dy larg une rri ne dritare dhe rri pergjoj dhe vij prap ai, ai qe me zgjon e pres qe ne pran ,pranmeje ty e niset e shkon veq nje mesazh te copet te bukur me len aiiiiiiiii
me shkruaj dy fjal me prit se shpejt une do te vij te jem me ty pran te jem me ty pran vertet ty te kam e nis enderroj qe te jem me ty me kengen e zogut do te me bijn moj si kuror
ref'' vetem ty te kam vetem ty te dua sa here qe jam ne zogun me shkruan sa here ne dritare kur ai troket me kenge te bukur ai aty le 3x...?






Gazmend Rama - Vetm Ty T Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetm Ty T Kam".
3. Video është e këngës "Vetm Ty T Kam", por nuk këndohet nga Gazmend Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0