Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama (Gazi) - Jam Shqiptar E Jo Gjerman

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Shqiptar E Jo Gjerman".
3. Video është e këngës "Jam Shqiptar E Jo Gjerman", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - Jam Shqiptar E Jo Gjerman  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1001 Netë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Mora rrugen per gyrbet nuk e dita qka pom pret gjithmon thojshin sa lezet krejt kan rrejt krejt kan rrejt
por ktu pash vehten nsiklet prej sabahit tuj punu gjer naksham hiq pa pushu pasunia qka pom vyn buka huj kurr nuk pom fryn,Jam shqiptar e jo GJerman jo bre vlla me zor spo shkon,nuk po muj shpirti sma don vendit huj shpi qysh mi than.Jam Shqiptar e jo zvicrran nuk jam vlla Italjan nvend te huj valla qka po lyp shko n'Kosov ku folet shqip.Ne kater an jemi shpernda ky gyrbeti fund nuk ka na shkoj jeta veq e veq shkojna tri e vina pleq prej sabahti tuj punu gjer naksham hiq pa pushu pasunija esht e kot buk e huj kurr nuk pom ngop.Jam shqiptar e jo Gjerman jo bre vlla me zor spom shkon nuk po muj shpirti sma don vendit huj shpi qysh mi than,Jam shqiptar ejo Zvicrran nuk jam vlla italjan nvend te huj vlla qka po lyp ik ne Shqipri ku flitet shqip,Janm shqiptar ejo Gjerman jo bre vlla me zor pom shkon,nk po muj shpirti sma don vendit huj shpi qysh me i than,Jam Shqiptar ejo Zvicrran nuk jam vlla Italjan nvend te huj vlla qka po lyp ik ne Shqipri ku flitet shqip .


Ky tekst u dërgua nga Drina
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet