A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Kthehu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"1001 Netë"


Te ti kam nje lutje
Lem qe ta shpresojë
Se nuk mundem
Tjetren te dashuroj

Nese jeten vuan
Veq nje herë m'shiqonë
Se s'jom aj i vjetri
Mos harro

Refren:

Kthehu e dashur kthehu
Se unë ty të dashuroj
Se jeta me benë qe t'endesoj
Dy herë mos të gaboj 2X

Tani jam pa zemer
Se te ti kam bet
Por si duket
Gjdo gjë tash u tret

I gjallë dhe i vdekur
Vazhdoj të jetoj
Në mesë i dashuruarëve
Do t'qendroj

Refren:

Kthehu e dashur kthehu
Se unë ty të dashuroj
Se jeta me benë qe t'endesoj
Dy herë mos të gaboj 2X


Lyrics submited by Shaban Isenaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019