Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Her Si Lyps E Her Si Mbret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x.Her si lyps, e her si mbret
na shkoj jeta ne gurbet
2x. Kur sefas smuj mej ik
na shkoj jeta me muzik

Ref.2x.Sonte po knohet konga
me euro me fronga
me ...............
o dihet kush osht bossi

2xParet shkojn e paret vijn
se per to hic spo na ndijn
2XGjithmon i kam ndij tuj thon kush o kon gjith ka me kon

Ref.4x.Sonte po knohet konga
me euro me fronga
me ................
o dihet kush osht bossi


Ky tekst u dërgua nga  Sonila

Gazmend Rama (Gazi) - Her Si Lyps E Her Si Mbret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Si Lyps E Her Si Mbret".
3. Video është e këngës "Her Si Lyps E Her Si Mbret", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0