Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Tung Tung Shqiperi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10

tung tung moje shqipni
hajde nvalle me vllazni
ska me met kufi
nese vjen me plis ne krye
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi

vallja ja ka nise
prej presheve male te zi
kenga po jehone
qka po pret moje qameri
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht me ty
mmire se vjen ne shkup
me flamurin kuqe e zi

mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht aty
mire se vjen ne shkuo
me flamurin kuq e zi
mire se vjen ne prishtin
tan kosova esht aty
mire se vjen ne shkup
me flamurin kuq e zi


Ky tekst u dërgua nga fidani

Gazmend Rama (Gazi) - Tung Tung Shqiperi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tung Tung Shqiperi".
3. Video është e këngës "Tung Tung Shqiperi", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0