A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Bossi, Bossi


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mashallah Mashallah"


Bossi Bossi

Bossi bossi

Bossi bossi

Bossi bossi

Qysh vjen koha se kam dit
paret krejt i kam hargjit
i ndrojsha ka dy shofere
plot oborrin me shume kerre

qysh vjen koha se kam dit
paret krejt i kam hargjit
i ndrojsha ka dy shofere
plot oborrin me shume kerre

bossi i perparshem
tash ka mbet pa pare
qysh humbi shoqeria
qysh s'po gjaj me qare
mes luleve kuqe ka qel lule bardhe
ma kupton mu hallin
kush ka ra prej dardhe

bossi bossi

bossi bossi

miq e shok e femra plot
gzimi tash u ba lot
pa kerkan se di qysh mbeta
s'ma thot kush ni tunngjat jeta

miq e shok e femra plot
gzimi tash u ba lot
pa kerkan se di qysh mbeta
s'ma thot kush ni tungjat jeta

bossi i perparshem
tash ka mbet pa pare
qysh humbi shoqnia
qysh s'po gjaj ma qare
mes luleve kuqe ka qel lule bardhe
ma kupton mu hallin
kush ka ra prej dardhe

ky bossi i perparshem
paska mbet pa pare
ku humbi shoqnia
qysh s'po gjaj ma qare
mes luleve kuqe ka qel lule bardhe
o ma kupton mu hallin tem
e kush ka ra prej dardhe


Lyrics submited by fjolla
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019