A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Foli Zemres


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/07/2013

2013-07-24T19:33:53

Song from the album:

"Mashallah Mashallah"It's a long time that we try finding the lyrics to "Foli Zemres" sung by Gazmend Rama (Gazi).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Artan Ferati. We wish that's the lyrics you are looking for:

Refrain:
Foli foli zemres qe ka ra n dashni, njemiher t kam than te du veq ty, veq ty.

Po te shof ne ender un ty nat per nat syt e shkrum me buzt e tua me kan bo merak. a ke zemer a ke shpirt me mu sen po lun, veq mos thuj qe se ke dit, se nuk t luti shum.

Refrain:
Foli foli zemres qe ka ra n dashni. Njemiher t kam than te du veq ty veq ty.
Foli foli zemres qe ka ra n dashni. Njemiher t kam than te du veq ty, veq ty.

Thuje te verten mos me le te pres. Mos e mashtro veten se per ty po vdes.A ke zemer a ke shpirt, me mu sen po lun. Veq mos thuj qe se ke dit, se nuk t luti shum.

Refrain:
Foli foli zemres qe ka ra n dashni. Njemiher t kam than te du veq ty, veq ty.
Foli foli zemres qe ka ra n dashni. Njemiher t kam than te du veq ty, veq ty.

Refrain:
Foli foli zemres qe ka ra n dashni. Njemiher t kam than te du veq ty, veq ty.
Foli foli zemres qe ka ra n dashni. Njemiher t kam than te du veq ty, veq ty.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019