A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gazmend Rama (Gazi) - E Imja Jo


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Song from the album:

"E Imja Jo"


Kush e din se çka kish thane
Me pase zemra goje me fole
S'ka me asgje prej kesaj dashnije
Njimije te zeza a s'jane boll x2

Ref...x2
Perveç lamtumires
Tjeter rruge s'po shoh
Ti je e gjithkujt
Veç e imja jo

Ti s'me dhe dashni te vertete
Krejt qyteti e ka kuptu
Syte e tu t'i kam lexu
Se ti zemer s'ke per mu x2

Ref...x2
Perveç lamtumires
Tjeter rruge s'po shoh
Ti je e gjithkujt
Veç e imja jo

...

Ref...x2
Perveç lamtumires
Tjeter rruge s'po shoh
Ti je e gjithkujt
Veç e imja jo


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019