A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Gazmend Rama (Gazi) - Kidnapova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T15:54:08

Këngë e albumit:

"Kiss Kiss"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kidnapova" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...