Live Video

Gazmend Rama (Gazi) - Ku Knon Gazi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/01/2018

2018-01-28T10:26:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Knon Gazi" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...