A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Zemra Genjeshtare


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2018

2018-07-21T18:34:41

Song from the album:

"Fat, Fat, Jam Me Fat"It's a long time that we try finding the lyrics to "Zemra Genjeshtare" sung by Gazmend Rama (Gazi).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gazmend Rama (Gazi) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Naim Krasniqi. We wish that's the lyrics you are looking for:

2x
Një mijë herë të kam gënyer
zemrën ta kam thyer
një mijë rrena ti lëshova
por cka pata ti dhurova

2x
oooooooooo
merre zemrën gënjeshtare
merre mos nguro
se kjo zemër gënjeshtare
oooo me zjarr të do

2x
Vashat tjera i kam patur
sa për sy e faqe
se këtë zemër gënjeshtare
vetëm ti o xhan e knaqe

2x
oooooooooo
merre zemrën gënjeshtare
merre mos nguro
se kjo zemër gënjeshtare
oooo me zjarr të domore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019