Audio

Gazmend Rama (Gazi) - Kallne Oj Motrat E Mija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2018

2018-07-21T18:34:55

Këngë e albumit:

"Fat, Fat, Jam Me Fat"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallne Oj Motrat E Mija" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...