TEKSTESHQIP

Gazmend Rama (Gazi)
Po Te Pres
Lyrics

Kur te pashe moj bukuroshe
Zemern time ma gezove
Ike shpejt u largove
Dhe per mua nuk mendove
2x
Nje nate ne enderr ty te ednerrova
Syte e tu moj ti kujtova

2x
Po te pres ne vetmi
Zemra ime qan per ty
2x
Trego te lutem ti moj vajze
Zemren time pse ma plase