TEKSTESHQIP

Gazmend Rama & Isuf Berisha
Sinan Llapi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sinan Llapi" kënduar nga Gazmend Rama & Isuf Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.