Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Shala (Gaxi) - Sikur Flutur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne nje dasem kur te pash isharet me sy te dhash (2x)

Dal ngadale jam afru me ty deshta me vallzu
Dal ngadale jam afru me ty deshta me vallzu

(Ref2x) sikur flutur mshkon tuj kcy shpesh po ma lun njanin sy,me ty luften ekam nis nuk dorzohem pa hy n'midis

I hap krahet me shami sikur shqipja ne liri
I hap krahet me shami sikur shqipja ne liri

Me kall belin e dredhon,zemren time ma ngacmon
Me kall belin e dredhon zemren time ma ngacmon

(Ref2x) sikur flutur mshkon tuj kcy shpesh po ma lun njanin sy,me ty luften ekam nis nuk dorzohem pa hy n'midis


Gazmend Shala (Gaxi) - Sikur Flutur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Flutur".
3. Video është e këngës "Sikur Flutur", por nuk këndohet nga Gazmend Shala (Gaxi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Shala (Gaxi):


Komente 0