A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Skllav Ti Kurrë S'do Jesh

Teksti i këngës:

Nuk e di se ku je
Pse kjo ndodh ne nuk e dim
Ai atje s`ësht vendi yt
Ketu jasht bota të prit

Me gjith shpirt do te luftoj
Qe askush mos te lendoj
Si era liri do kesh
Pjes e ksaj shoqrie do jesh

Ref: 2x
Nje jehon degjoj
Larg diku atje
Degjoj nje zë që thot
Skllav ti kurr sdo të jesh

A thua fati na ndaloj
Qe ne kët jet bashk mos ta gëzojm
Shpresoj veq ëndërr kjo të jet
Dhe Skllav ti më sdo të jesh jo jo

Me gjith shpirt do te luftoj
Qe askush mos te lendoj
Si era liri do kesh
Pjese e ksaj shoqrie do jesh

Ref: 2x
nje jehon degjoj larg diku atje degjoj nje zë
qe thot skllav ti më sdo te jesh

A thua fati na ndaloj
Qe ne kët jet bashk mos ta gëzojm
Shpresoj veq ëndërr kjo të jet
Dhe Skllav ti më sdo të jesh jo jo

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019