A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Outro Guximi

Teksti i këngës:

Respekt, per te gjith ata qe
kan punuar rreth kangve t'mia
vetem e vetem qe publikut tim
t'ja krijoj nje ndjensi te mir

HAJDE TASH KREJT SHKOJM BASHK
DURT NALT !!

Ju anej edhe ju knej qoni durt
nal e nini okey si valla ktu te na
hiti vrina jo nuk ka (3x)

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019