A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Ju Anej Edhe Ju Knej

Teksti i këngës:

(Rrespekt për të gjith ata që kan punuar rreth këngeve te mia vetem që publikut te ja krijoj një ndjesi të mirë)

Hajde tash krejt t'shkojm bashk durt naaalt

Ref 4x
Ju anej edhe ju knej
Qoni durt nalt
Krejt ndihemi OK
Sdi valla ktu te na hiti vrina jo nuk ka.

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019