Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Krasniqi - Deri Ne Mengjes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

do ti luajm duart do te luajm se bashku e mbehesh te mbeshtes ne trupin tim nga afer dua ti kunder te mos jesh ndoshta sa sa nje jet ndije ritmin kape ritmin se ky ritem nje refren sa do filloj

ref
deri ne mengjes me ty naten dua ta ndez e dua tvallzoj jo nuk dua ta ndaloj deri ne mengjes ti me prek e un po dua veq me ty me ty te mbes e nuk du vetem qe te jem 2x

veq me ritem bejbe nata esht shum creyzi nat e jon po shijon mos me thuaj bejbe bejbe eja se me duhesh me duhesh si shpetim dot vish me ket ritem veq me ritem bejbe nata esht shum kreyzi shum e dua shum e dua dhe ma shum qe kur te njoha ty

ref 2x


Ky tekst u dërgua nga Tina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Genta Krasniqi - Deri Ne Mengjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Ne Mengjes".
3. Video është e këngës "Deri Ne Mengjes", por nuk këndohet nga Genta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1