Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Lleshi - Kolazh Popullor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O KUR E PASH OJ NAN
1..............
O kur e pash oj nan
at vajzen te shkolla
of of of of at vajzen te shkolla eooo
2.......
O kur e pash oj nan
at vajzen n'qytete
of of of of at vajzen n'qytete eoooo
.......................................

DUL LULIJA TE BUNARI
1...........
Dul lulija te bunari
dul lulija oj nan te bunari eooo
o sa fort me kish marr malli
o sa fort oj nan mkish marr malli eoooo
2................
dul lulija nkapiqike
dul lulija oj nan nkapiqike eoooo
per me gjet nje djal ashke
per me gjet oj nan djal ashike eooo


Genti Lleshi - Kolazh Popullor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Popullor".
3. Video është e këngës "Kolazh Popullor", por nuk këndohet nga Genti Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0