Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Genti - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Genti - Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

01/11/2010

2010-11-01T21:15:53+00:00I hap syt dhe po shikoj
ti tash ktu nuk je me mua
jam merzit pa ty o shpirt
me mungon fjala te dua 2x.

Ref:Gjdo nat ne enderr ty po te shoh
pa ty jeta nuk po me shkon
kthehu te lutem ti tek un
mos me le gjdo nat pa gjum 2x.

Do te them sa shum te dua
veq ti ktu mos tme lesh mua
pa ty pranvera ska qka vjen
bukuria jote koken ja kthen 2x


Ky tekst u dërgua nga  Gentinikqi
Më Shumë Këngë Nga Genti:


Komente mbi këtë këngë