TEKSTESHQIP

Gentian Ramosaj
Prap Takova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prap Takova" kënduar nga Gentian Ramosaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.