Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentius - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ajo mla e smtha sen
Veq iki prej jetes tem
Pa ja ni hiq mu a mdhem
Pa ja ni hiq keq a mlen

Kallxom a tbi najher nmen
A tmungon ty zoni jem
I feed the pain me dpm
Edhe me xan deri sa sdi sen

Refreni:
Veq kta hapa mujn mem qetsu
Se di qka o ka ndodh me mu
Dhimten qe e kom smun me kuptu
Ndjenjen qe e kom smuj me kumtu

Ajo mla e smtha sen
Veq iki prej jetes tem
Pa ja ni hiq mu a mdhem
Pa ja ni hiq keq a mlen

Kallxom a tbi najher nmen
A tmungon ty zoni jem
I feed the pain me dpm
Edhe me xan deri sa sdi sen

Refreni:
Veq kta hapa mujn mem qetsu
Se di qka o ka ndodh me mu
Dhimten qe e kom smun me kuptu
Ndjenjen qe e kom smuj me kumtu

Pse mke rrejt o pse mke rrejt
Nfund mke dal si tjerat e njejt
qysh je ardh ke shku shume shpejt
E naten vone veq hana smlen vet


Ky tekst u dërgua nga  motusGentius
Publikimi: 13/06/2020


Gentius - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Gentius.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentius:


Komente 0