Më mbaj mend (për 1 muaj)

Germs - Cantna Ngjyra-ngjyra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Bleva nje cante
Ishte e bardhe
E bera pis
Nga shkrimet qe lashe
U merzit
Ngjyra-ngjyra
Ajo u fshi

Nuk e tregoj
Nuk e leshoj

Vizatimet qe te dhashe
Qenkan prishur prap
90 grade ato jane vene
S’tregojne me asgje

Nuk duhet te dal
Nuk duhet te jap fjale
Uneduhet te kem prap
Duhet te ecim bashk

Deshire kam
Qe krahe te kete
Te jetoj
Pse nuk flet?
Ecim ngjitur bashk
Reflektojme ne trotuar

Larg sduhet te rri
Ja dhe pak do bjere shi
Nuk duhet te dal
Nuk duhet te jap fjale


Ky tekst u dërgua nga Ledio


Publikimi: 04/11/2014Më Shumë Këngë Nga Germs:


Komente mbi këtë këngëGerms - Cantna Ngjyra-ngjyra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cantna Ngjyra-ngjyra".
3. Video është e këngës "Cantna Ngjyra-ngjyra", por nuk këndohet nga Germs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.