Më mbaj mend (për 1 muaj)

Germs - Ta Them Pastaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ate kam frike
aty jetoj
ta them pastaj
ta them pastaj
S'tregoj me
jap cdo gje
ta them pastaj
ta them pastaj

Fle gjume
vrapoj
ta them pastaj
ta them pastaj
lexoj
perjetoj
ta them pastaj
ta them pastaj

Hey boll mo plako
dashke muhabet
ta them pastaj
ta them pastaj
Ik vazhdo tani
se skam me kohe
ta them pastaj
ta them pastaj

Kalojne britmat, te lexojne
therrasin kafshet ne kopshtin tim
bertasin njerzit,ska shpetim
ta them pastaj, ta them pastaj

Pastaaaaaaaaaaaaaaaaj...


Ky tekst u dërgua nga Ledio


Publikimi: 29/06/2009Më Shumë Këngë Nga Germs:


Komente mbi këtë këngëGerms - Ta Them Pastaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Them Pastaj".
3. Video është e këngës "Ta Them Pastaj", por nuk këndohet nga Germs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.